درباره ما

تولیدی لباس ورزشی آراد اسپرت ARAD SPORTS جهت فروش عمده لباس ورزشی با برند جیمور GMORE راهی نو، در مسیرهای پرطرفدار همچون فروش عمده پوشاک ورزشی مردانه و فروش عمده لباس ورزشی زنانه، لوازم و تجهیزات ورزشی و سایر محصولات ورزشی برای خرید عمده لباس ورزشی را در پیش رو دارد که با نگاهی عمیق و تخصصی، عرضه کننده باکیفیت ترین و به روز ترین محصولات ورزشی در حوزه های مختلف بوده و آماده ارائه هر گونه خدمات مرتبط به کلیه همکاران و مشتریان عزیز می باشد.

این مجموعه تولیدی لباس تیمی فوتبال و سایر ورزش ها را برای خرید عمده لباس تیمی توسط کلیه فروشگاه های ورزشی را به صورت گسترده آغاز کرده و جهت فروش عمده لباس تیمی تمامی نقاط ایران و مشتریان خارجی را میتواند پشتیبانی کند.

تولیدی شلوار اسلش مردانه و تولیدی شلوار اسلش زنانه دو لاین مجزا میباشد که به تازگی به خط تولید اضافه شده و جهت خرید عمده شلوار اسلش مردانه و خرید عمده شلوار اسلش زنانه با تنوع مدلها آماده به کار میباشد.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده شلوار اسلش مردانه و قیمت فروش عمده شلوار اسلش زنانه میتوانید با شماره تماس های درج شده در ارتباط باشید.

جهت خرید عمده ساک ورزشی باکیفیت بالا میتوانید به تولیدی ساک ورزشی آراد اسپرت مراجعه کنید.

فروش عمده ساک ورزشی در انواع مدل های ساک ورزشی ریبوک, ساک ورزشی ویلسون, ساک ورزشی مردانه, ساک ورزشی زنانه, ساک ورزشی ارزان, ساک ورزشی نایک, ساک ورزشی ادیداس و ساک ورزشی cat با رنگبندی کامل در تمام نقاط جهان انجام میشود.

فروش عمده شلوار لگ ورزشی مردانه و فروش عمده شلوار لگ ورزشی زنانه در این مجموعه, بسیاری از فروشندگان پوشاک ورزشی را حیرت زده کرده است.

تولیدی شلوار لگ ورزشی با استفاده از مدرنترین دستگاه های دوخت و چاپ, خرید عمده شلوار لگ ورزشی مردانه و خرید عمده شلوار لگ ورزشی رنانه در برند های لگ ورزشی آدیداس و لگ ورزشی نایک را برای فروشنگان پوشاک ورزشی جذاب نموده است.

ما مفتخریم جزء برترین تولیدکنندگان و واردکنندگان حوزه ی تولیدی لباس ورزشی، لوازم  و تجهیزات ورزشی، به گونه ای خود را به شما معرفی میکنیم که فروش این مجموعه با برند جیمور GMORE جایگاهی ویژه در میان خریداران پیدا کرده، همچنین کلیه لوازم و تجهیزات ورزشی، و انواع لباس ورزشی عمده را در ایران و خارج از ایران با قیمت رقابتی و مناسب به فروش برسانیم.

آراد اسپرت با تولید لباس ورزشی باکیفیت و مدرن توانسته جزء تولیدی پوشاک ورزشی و تولید لباس ورزشی مدرن و باکیفیت در ایران بوده و صادرات خود را به بسیاری از کشورها روز به روز قوی تر میکند.

تولیدی گرمگن ورزشی و تولیدی ست ورزشی زنانه و ست ورزشی مردانه در لاین های دیگر اراد اسپرت در حال فعالیت و تولید می باشد.

با خرید لباس ورزشی عمده باکیفیت ایرانی برندهای لباس ورزشی ایرانی را حمایت کنید.


آراد اسپرت را می توان یکی از پیشروان در عرصه ی تامین لباس های ورزشی و اسپرت، همچنین لوازم ورزشی دانست.

براستی هرچیز بر روی این کره ی خاکی که باید مورد استفاده قرار گیرد نیازمند علم و تجربه ی فراوان است تا بتوان بهترین نتیجه را برای مصرف کنندگان داشته و نامی جاودانه برای خود در خاطر همگان بر جای بگذارد.

آراد اسپرت با برند تخصصی GMORE سعی میکند باکیفیت ترین لباس های ورزشی و اسپرت را در متنوع ترین و کاملترین سبد کالایی ارائه کرده تا بتواند همگام با شعار کشور عزیزمان ایران، به تولید و ارائه برندهای باکیفیت تولید داخل و برندهای معتبر خارجی جهت اشتغال زایی و کار آفرینی جوانان این مرز و بوم قدمی کوچک بردارد.

گرایش کلیه ی رده های سنی به ورزش و به دنبال آن استفاده از لباس های ورزشی و اسپرت، نوید دهنده ی این موضوع می باشد که تمامی اقشار جامعه به سمت ورزش و ورزشی بودن میل پیدا کرده اند و این موضوع تا حدی پیش رفته که امروزه بسیاری از افراد پیر و جوان لباس های ورزشی و اسپرت راحت را مناسب برای بیشتر اوقات روزشان می دانند و به این نکته پی برده اند که راحتی بدن در لباس امری حیاتی و لازم است که می تواند نتایج مثبت بسیاری را در زندگی به دنبال داشته باشد.

 

تعدادی از گواهینامه ها و CERTIFICATE به همراه قراردادهای همکاری آراد اسپرت:

 

آراد اسپرت

 

certificate

 

certificate

9 / 10
از 24 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :