پوشاک بدنسازی

تماس با ما

پوشاک بدنسازی در این سال ها جای خود را به درستی پیدا کرده است. برای پوشاک بدنسازی انتظارات بیشتری در سال های پیشین می رفت اما با عدم پشتیبانی رسانه ها از رشته بدنسازی و پرورش اندام استقبال ازین ورزش و هجوم جوانان به این ورزش به کندی صورت میگرفت و یا اگر هم به تندی سورت می گرفت رشد موفق و بالغی را شاهد نبودیم.

پوشاک بدنسازی به صورت کلی پوشاک تخصصی محسوب می شود.  پوشاک تخصصی باید به صورت ویژه به آن نگاه شود و باید ویژگی ها و خصوصیات مربوط به لاین تخصصی را به همراه داشته باشد.

پوشاک بدنسازی

 

امروزه بسیاری از افراد به سمت تناسب اندام گرایش پیدا کرده اند.  این که این افراد به صورت خود خواسته به سمت تناسب اندام گرفتن پیدا کرده و یا با به وجود آمدن مشکلی در سلامتی آنها یا اعضای بدن آنها به اجبار به این سمت کشیده شده اند می توان دریافت که  پوشاک بدنسازی و پوشاک تناسب اندام برای افرادی که امروزه در این سال‌های پر از حواس پرتی و تکنولوژی در حال زندگی کردن هستند بسیار الزامی است.

پوشاک بدنسازی

پوشاک بدنسازی تنها مختص بدنسازان است ؟

پوشاک بدنسازی با پوشاک ورزشی که توسط تولیدی های لباس ورزشی معمولی فروخته می شود یکسان است و تفاوت خاصی ندارد ؟

آیا با برش هایی که تیشرت به سمت جذب بودن گرایش پیدا کند می توان به آن محصول لباس بدنسازی پوشاک بدنسازی گفت ؟

 پوشاک بدنسازی

خرید پوشاک بدنسازی

برای خرید پوشاک بدنسازی ابتدا باید ببینیم به چه مدل لباسی علاقه داریم تا بتوانیم از بین علایق خودمان به آن محصولی که می خواهیم برسیم.

منظور از از چه مدل لباس ، نوع پوشش است که ما می‌خواهیم در باشگاه بدنسازی داشته باشیم.  بسیاری از افراد ترجیح می دهند با تیشرت و شلوار ورزشی در باشگاه بدنسازی فعالیت کنند ، بسیاری از افراد ترجیح می دهند شیشه را به همراه شلوارک ورزشی بپوشند در باشگاه ورزشی فعالیت کنند ، بسیاری از افراد هم ترجیح می‌دهند که رکابی بدنسازی به همراه شلوارک ورزشی و شلوارک بدنسازی را  بر تن داشته باشد هنگام تمرین بتوانند بیشتر از عضلات خود را ببینند تا بتوانند در جهت رفع نقایص بدن خود به خوبی برآیند.

پس می‌توان محصولات بدنسازی یا پوشاک بدنسازی را به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

خرید پوشاک بدنسازی

1.تیشرت بدنسازی:

 تیشرت بدنسازی به چه شرکت هایی گفته می شود که بسته به سلیقه ورزشکاران تولید می شود که یا تیشرت های اندامی با پارچه های تنفس دار و یا پارچه هایی که  کشسانی  بالایی دارد.

دیرتر بوی عرق می گیرد و به راحتی خشک میشود.

همینطور می توان تیشرت های سایز بزرگ یا بگ  را در دسته تیشرت های بدنسازی قرارداد بدنسازان حجیم با وزن های بالا و حجم های بالا معمولاً از این قبیل تیشرت ها استفاده می کنند.

 

تیشرت بدنسازی

2.شلوار بدنسازی یا لگ بدنسازی:

بدنساز ها معمولاً از شلوار بدنسازی یا لگ بدنسازی  کمتر به نسبت سایر ورزشکاران استفاده می کنند.  بند شلوار بدنساز ها معمولاً شلوارهای گشاد ای است که به راحتی می توانند تمرین کنند و عضلات پای آنها به صورت آزادانه می تواند حرکت کند،  و یا از لگ بدنسازی استفاده می کنند که  به صورت جذب تولید می شود شود و برای تمرینات پا و ورزشکارانی که میخواهند هند عضلات آنها به وسیله این محصول بدنسازی فرم خوبی داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

شلورک بدنسازی

3.رکابی بدنسازی:

یکی از پر طرفدارترین محصولات پوشاک بدنسازی ، رکابی بدنسازی می باشد.  ورزشکاران به باشگاه می روند و با وزنه های سنگین دست و پنجه نرم می‌کنند تا بتوانند بدنی عضلانی و ایده آل داشته باشد و چه چیز بهتر از رکابی های بدنسازی که می تواند عضلات ورزشکاران را تا حدود زیادی به آنها نشان دهد و به آنها روحیه مضاعفی می‌دهد تا بتوانند تمرکز خود را بر روی رشد بدن و تفکیک عضلات بزرگ  بگذارند.

رکابی بدنسازی دارای انواع مختلفی است که که بدن را تا ۵۰ درصد و حتی بیشتر می توان پوشش دهد د و همه چیز به انتخاب یک بدنساز بستگی دارد.

رکابی بدنسازی

4.شلوارک بدنسازی:

شلوارک بدنسازی مدلی خاص از انواع شلوارک های ورزشی می باشد که کشسانی بالایی دارد و برای انواع بدنسازها با توجه به نیاز آنها تولید میشود.

به عنوان مثال فیزیک کارها ترجیح  می دهند که شلوارک های تا روی زانو داشته باشند مرد و بیشتر بر روی بالاتنه تمرکز می کند.

اما بدنسازها بیشتر به دنبال شلوار های کوتاه هستند تا  بتوانند عضلات پای خود را ببیند.

شلوارک بدنسازی

 

پوشاک باشگاه بدنسازی

پوشاک باشگاه بدنسازی باید تمامی قابلیت هایی که در بالا به آن اشاره کردیم را داشته باشد. خنک باشد و دارای  کشسانی مناسب تا بتوان  در همه  اوقات ورزشی از آن استفاده کرد.

 پوشاک باشگاه بدنسازی

پوشاک بدنسازی و فیتنس

پوشاک بدنسازی و فیتنس دو جزء جدایی ناپذیر از یکدیگر هستند  و اگر سازی می‌خواهد یک بدنساز حرفه ای محسوب شود باید پوشاک بدنسازی حرفه‌ای را نیز انتخاب کند و از پوشاک ورزشی یا پوشاک بدنسازی حرفه ای استفاده کند.

 

 پوشاک بدنسازی و فیتنس

فروشگاه پوشاک بدنسازی

فروشگاه پوشاک بدنسازی اتم دارای طرح های مختلفی از انواع رکابی و شلوارک بدنسازی ، تیشرت بدنسازی و شلوار بدنسازی و تمام البته ورزشی هست که می توان در ورزش بدنسازی و تمرینات بدنسازی از آن استفاده کرد.

 

 فروشگاه پوشاک بدنسازی

قیمت لباس بدنسازی

قیمت لباس بدنسازی بسیار بستگی به کیفیت که شما می خواهید از محصول داشته باشید دارد.

به گفته یکی از مدیران گوچی:  ما برند گوچی هستیم، قیمت محصولات ما بالاست و و به تناسب قیمت و کیفیت محصولات ما به شدت بالاست، اما کیفیت بسیار بیشتر از قیمت در خاطر شما خواهد ماند.

 

 قیمت لباس بدنسازی

 

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
10 / 10
از 8 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :