پارچه ورزشی

تماس با ما

پارچه ورزشی با پارچه های کلاسیک و اسپرت کاملا متفاوت هست. برای استفاده از پارچه های ورزشی تکنولوژی و کاربرد پارچه برای ورزشکار جزء اولویت های انتخاب و تولید پوشاک ورزشی به شمار میرود.

برای خرید پارچه ورزشی باید اولویت های حرفه ای تری نسبت به پارچه های دیگر لاین های پوشاک در نظر داشت.

باتوجه به اینکه احساس راحتی ورزشکار و حداکثر بازدهی ورزشکاران در اولویت تولید کنندگان پوشاک ورزشی به شمار میرود باید تمامی ایتم های مصرف کنندگان پارچه های ورزشی که همان ورزشکاران هستند را مد نظر قرار داد.

پارچه ورزشی پلی استر

پارچه ورزشی پلی استر مدت زیادی است که در صنعت ورزشی جایگاه داری میکند و درصد زیادی از تولید پوشاک ورزشی را به خود اختصاص میدهد. پلی استر در دیدگاه بسیاری از مردم جهان بخصوص ایران پارچه ای بی کیفیت و پلاستیکی نمود پیدا کرده است که خیلی سریع بوی بد عرق و تمرین را به خود میگیرد که کاملا اشتباه است.

پارچه های پلی استر مانند تمامی مواد اولیه موجود در بازارهای جهانی و ایران، دارای درجه کیفی های متفاوتی هستند مثل پارچه های پنبه ای که از پارچه های خیلی ارزان قیمت تا پارچه های گران قیمت وجود دارد. میتوان گفت پارچه های ورزشی پلی استر هم ازین جنس هستند. فناوری های جدیدی که برای پارچه های پلی استر استفاده شده آنها را از سایر پارچه های ورزشی مخصوصا پارچه های پنبه ای متمایز می کند.

 پارچه ورزشبی

پارچه ورزشی آیرو 

پارچه آیرو یک پارچه ورزشی جدید با تکنولوژی سبکی و نرمی است که ضد سایش بوده و در طولانی مدت می تواند به به شما این اطمینان را بدهد پارگی و پوسیدگی پایین تنه مانند شلوارک و شلوار برای محصولات شما به وجود نخواهد آمد.

این پارچه جایگزین مناسبی برای پارچه های شمعی، تی سی ، مکلون ، بادی و ... می باشد. با توجه به استفاده برندهای معتبر از پارچه های آیرو استقبال تولیدکنندگان پوشاک ورزشی ازین پارچه با رشد قابل توجهی روبرو شده است. ازین پارچه می توان انواع شلوارها و شلوارک های ورزشی ، ست های ورزشی سویشرت و شلوار و مانتوهای ورزشی استفاده کرد.

پارچه آیرو

 

پارچه ورزشی غواصی

پارچه ورزشی غواصی یکی از پرطرفدارترین پارچه های ورزشی است. پارچه غواصی یک پارچه بسیار پرکاربرد با انواع و اقسام کیفیت ها و کشسانی های متفاوت است که این مجموعه پارچه غواصی و سایر پارچه های ورزشی را با درجه کیفی A ارائه می دهد. پارچه غواصی برای لگینگ های ورزشی زنانه، نیم تنه ورزشی زنانه، شلوارک های ورزشی، شلوار، مانتو و ست های ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد. 

تذکر: برخی از پارجه های غواصی بعد از تولید و استفاده کوتاه مدت دچار دون زدگی یا به اصلاح تل تل شدن می شود که به بیرون زدن پرزهای پارچه گفته می شود. مراقب باشید که اعتبار برند شما و سرمایه ی شما برای کمی ارزان تر خریدن از دست نرود.

پارچه ورزشی

پارچه ورزشی نایلون

پارچه ورزشی نایلون نیز یکی از پرطرفدارترین و بهترین پارچه های ورزشی است که برای لباس های ورزشی با قابلیت بالا مورد استفاده قرار میگیرد. نابلون و پلی استر به همراه اسپندکس سه عنصر اصلی پارچه های ورزشی به شمار می روند. می توان برای به حداکثر رساندن کارایی ورزشکاران از پارچه های نایلون نیز استفاده کرد.

پارچه ورزشی


 برای خرید و استعلام قیمت انواع پارچه های ورزشی و مشاوره خرید با این شماره در ارتباط باشید:      09128409003


 

9 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :