لباس ورزشی

تماس با ما

اگر به دنبال راحتی و نشاط در کار و زندگی می باشید سعی کنید مسیر زندگی خود را درست انتخاب کنید.

یکی از تابلوهای راهنمای جاده ی سلامتی و موفقیت ورزش و تندرستی است که لباس های ورزشی می توانند این احساس خوب را در شما نهادینه کنند.

 

ست لباس ورزشی زنانه

ست لباس ورزشی زنانه بسیار بیشتر از محصولات تکی لباس ورزشی زنانه مورد استقبال زنان قرا گرفته است. خریداران لباس ورزشی به دنبال راحتی در امر خرید هستند و لباس ورزشی ست می تواند به آنها کمک کند که آگاهانه تر و سریعتر خرید کنند. امروزه سادگی و راحتی در خرید حرف اول را می زند و می توان دید که هر روز از اشتیاق افراد به اجراجویی و صرف وقت برای انتخاب و ست کردن لباس های ورزشی و حتی والبسه دیگر کم می شود. در دورانی زندگی میکنیم که وقت طلاست و امروزه مشتریان به دنبال پرهیز از اتلاف وقت و رسیدن به نتیجه سریع می باشند. سریعترین و راحترین در عین سادگی همیشه برنده است. می توان گفت برای رسیدن به نیازهای مشتریان باید خود را در جایگاه مشتری قرار داد تا فهمید واقعا مشتریان چه اهدافی دارند.

 

ست لباس ورزشی زنانه

لباس ورزشی ضد آب

لباس ورزشی ضد آب از پارچه های نانو و پارچه های تکنولوژی آکوا تولید می شود که منابع آن نسبت به آب از خود مقاومت نشان میدهند و بین ۱۰ درصد تا صد در صد می توان از از خاصیت های ضد آب بودن لباس ورزشی استفاده کرد. اینکه از لباس ورزشی ضد آب با چه درصدی میتوان استفاده کرد بسته به میزان کارکرد و کاربرد لباس ورزشی ضد آب برای شخص دارد. مثلاً در مکان هایی که بارندگی به شدت زیاد است و چالش اصلی شخص خیس نشدن می باشد بعد از لباس های ورزشی ضد آب با درصد ۱۰۰ استفاده کرد. اما در مکان هایی که اغلب آب و هوای بهاری دارند و در شرایط مختلف جوی ممکن است نام های باران تن شما را خیس کند می توانید از لباس ورزشی ضد آب آب با درصد پایین تر از ۱۰۰ درصد استفاده کنیم. طبیعی است هرچقدر میزان ضد آب بودن یک لباس ورزشی بالاتر برود قیمت آن پارچه و تکنولوژی به کار رفته برای محافظت در برابر نفوذ آب بیشتر خواهد شد.

 

لباس ورزشی ضد آب

لباس ورزشی ضد عرق

ضد عرق بودن لباس ورزشی مدتی است که بر سر زبان ها افتاده و توقف ورزشکاران از لباس های ورزشی بالا رفته است. چه زمانی تنها انتظار ما از لباس ورزشی زیبایی و لطافت آن بود. اما با پیشرفت تکنولوژی و اضافه شدن آپشن های مختلف به یک لباس ورزشی ساده توقع ما از لباس ورزشی نیز بالاتر رفته است.
تکنولوژی ضد عرق بودن لباس ورزشی باعث میشود هنگام فعالیت های شدید ورزشی عرق جذب بدن شود و از طریق روزنه های لباس و یا از منحنی های بدن خارج شود. این تکنولوژی کمک می کند که وزن لباس در در طی فعالیت شدید ورزشی وزن ثابت باشد و بازدهی ورزشکار در طول مدت تمرین یا مسابقه حفظ شود.

لباس ورزشی

قیمت لباس ورزشی

قیمت لباس ورزشی یکی عامل مهم و تعیین کننده برای تمامی افرادی است که می خواهند بهترین لباس ورزشی مناسب با بودجه ی خودشان را انتخاب کنند. برای اینکه بتوانیم به یک محصول مناسب از نظر قیمتی و کیفیتی دست پیدا کنیم باید بودجه ی خود را بسته به برندی که می خواهیم انتخاب کنیم و کیفیتی که مد نظر ماست قیاس کنیم. البته ازین نکته هم نمی توان غافل بود که یک سری از خریداران لباس ورزشی شهوت خرج کردن پول زیاد و خرید محصولات گران برای لباس ورزشی خود هستند.
لباس ورزشی فوتبال
مهمترین محصول در البسه ورزشی در بخش تیم ها لباس ورزشی فوتبال می باشد. گران ترین بازیکنان به همراه بیشترین چرخش مالی سالیانه در تیم های فوتبال شکل می گرد و می توان گفت لباس ورزشی فوتبال از جذابیت های بسیاری برخوردار است حتی اگر کشور شما دارای تیم فوتبال قوی وصاحب نامی در عرصه جهانی نباشد نمی توان از لباس ورزشی فوتبال و تیم های باشگاهی فوتبال در سراسر کشور چشم پوشی کرد. جذابیت های فوتبال با تمام فراز نشیب هایی که دارد روز به روز بیشتر از روزهای قبل می شود و می توان شادی و همبستگی، به همراه غم و افسوس را در چشمان تماشاگران دید.

 قیمت لباس ورزشی

خرید ست لباس ورزشی مردانه

خرید ست لباس ورزشی مردانه را باید با توجه به پارچه به کار رفته در آن و نوع دوخت آن انجام دهید. لباس ورزشی نامی آشنا برای هر فرد با هر سن و سالی که می تواند راحتی و زیبایی را برای او در طول روز با حالات مختلف به ارمغان بیاورد. همانطور که خانم ها به ست لباس ورزشی خود اهمیت می دهند مردان هم به دنبال ست کردن انواع البسه ورزشی خود در باشگاههای بدنسازی هستند. این ست کردن می تواند در تیم های ورزشی در رشته های مختلف ورزشی مانند فوتبال و والیبال هم مشاهده کرد. برای خری ست لباس ورزشی مردانه می بایست ابتدا لاین کاری خود را مشخص کنید و بعد از مشخص کردن نوع ورزشی می توانید برای خرید انواع ست های ورزشی و بدنسازی به بزرگ ترین مرجع تولید و فروش انواع ست لباس ورزشی مردانه در سایت اتم اسپرت مراجعه کنید.

 خرید ست لباس ورزشی مردانه

ست لباس ورزشی مردانه

پوشش راحت و مناسب، امروزه به قدری مهم می باشد که اکثر پزشکان و متخصصان پیشنهاد می کنند تا حد ممکن از لباس های راحت و سبک در طول روز استفاده شود. تا حدی که بیشتر اسپاسم های عضلانی و دردهای کمری که افراد مختلف با سن و سال های گوناگون با آن مواجه هستند ناشی از پوشش های نا مناسب در لباس و کفش ها می باشد. ست لباس ورزشی مردانه مختص مکان و زمان خاصی نمی تواند باشد. ما در تمام طول روز و هر جایی که هستیم به دنبال هماهنگی و توازن هستیم و ست بودن دکور هتل، خانه و محل کار می تواند در از ذهنی و احساسی، حس بهتری را به ما القا کند. در نتیجه برای اینکه بتوانید در انظار عموم و دید دوستان و همکارانتان بهتر و حرفه ای تر به نظر برسید با ست مناسبی را برای خودتان طراحی کرده باشید. رشته کاری تخصصی استایلیست در همین زمینه تخصص دارند و تنها کار آنها برقراری توازن میان انواع البسه ای هست که به انها داده می شود. در نتیجه هنگام ورزش، پیاده وری، محل کار، همه و همه طراحی ست ورزشی الزامیست. برای داشتن ست لباس ورزشی مردانه می تواند به سایت های تخصصی مانند اتم اسپرت و اتم ویر مراجعه کنید.

 ست لباس ورشی مردانه

 

لباس ورزشی مردانه

 لباس ورزشی مردانه

کفش ها و پوشش های لباس نا مناسب هستند که اجازه نمی دهند فرم بدن در همان حالت اول و ریلکس خود باقی بماند و می تواند سبب بروز یک سری از بیماری ها گردد که در طولانی مدت ممکن است حتی برای فرد خطر آفرین باشد. لباس های ورزشی مناسب که با استفاده از علم روز و بهره گیری از تکنولوژی ورزشی برای بیشتر کردن بازدهی ورزشی طراحی، تولید و دوخته شده، می تواند بسیار به بهتر کردن روحیه و راندمان ورزشی ورزشکار و یا افراد عادی کمک کند.

 

لباس ورزشی زنانه

 

لباس ورزشی

 خرید ست لباس ورزشی زنانه

خرید ست لباس ورزشی زنانه در تمام فصول سال انجام میشود. در این تولیدی از بهترین پارچه ها و همچنین بهترین خیاط ها استفاده میشود تا یک محصول با کیفیت و استاندارد را به بازار عرضه کنند.

 

 ست لباس ورزشی زنلنه

لباس ورزشی لباسی برای تمام فصول

خوشبختانه لباس های ورزشی می توانند در تمام فصول مورد استفاده قرار گیرند، اساس تولید لباس های ورزشی همراه بودن تیشرت، شلوار، شلوارک، سویشرت، کلاه، تیشرت حلقه ای، رکابی و کفش است که در کنار هم می توانند برای تمام فصول سال مورد استفاده قرار گیرند.

 

 

فروش لباس ورزشی عمده

فروش لباس ورزشی عمده برای فروشگاههای ورزشی و تمامی باشگاهای ورزشی می تواند نسبت به قیمت خرید حاشیه سود خوب و ایده آلی داشته باشد. تنها برای افرادی که به صورت جین 12 تایی یا نیم جین 6 تایی می خواهند اقدام به خرید لباس ورزشی داشته باشند می توان فروش لباس ورزشی عمده داشت. قیمت فروش عمده لباس ورزشی با توجه به قیمت تمام شده تولدیی های مختلف می تواند متفاوت باشد و هر تولیدی با توجه به کیفیت مواد اولیه، دوخت و کیفیتی که استفاده می کند می تواند ارزان، به صرفه یا گران باشد. البته باید در نظر داشت هیچ گرانی بی دلیل نیست. قیمت های بالای فروش عمده لباس ورزشی با توجه نام برند، ارزش برند و جزئیات کار کاملا متفاوت است و می تواند برای فروش بهتر و حرفه ای تر محصولات توسط فروشگاه های ورزشی بسیار کمک کننده باشد. همچنین میتوانسته به محلی که فروشگاه قرار دارد و رنج قیمتی که عرف منطقه است قیمت گذاری و خرید عمده لباس ورزشی انجام شود.

 

 لباس ورزشی

 

دوام و کارکرد لباس ورزشی: 

اکثر لباس های ورزشی که با برندی خاص تولید شده و یا مطمئن هستید که از جنس و کیفیت خوبی برخوردار هستند، می توانند در سول سالیان زیادی برای شما کارکرد داشته باشند و در نتیجه برای شما صرفه ی اقتصادی نیز به دنبال خواهد داشت.

 

  • خرید اینترنتی لباس ورزشی ارزان

 

لباس ورزشی

 

 

تشویق به ورزش کردن با خرید لباس ورزشی:

شاید باورتان نشود ولی یکی از علت های اصلی بی انگیزگی برای تمرین کردن و استارت ورزش کردن،خرید لباس ورزشی متناسب و شیک می باشد.

لباسی که اندام شما را زیباتر نشان داده و بتواند نقایص اندامتان را به شما یادآوری کند تا بتوانید سریعتر برای فیت کردن آن ناحیه اقدام کنید.

 

  • تولیدی جدیدترین لباس ورزشی زنانه ست

 

لباس ورزشی

 

 

توصیه ی خرید لباس ورزشی:

علاوه بر آن یکی از دلایل اصلی بی انگیزگی ورزشکاران حتی حرفه ای می تواند پوشیدن لباس ورزشی تکراری عنوان شود. انتخاب لباس ورزش مناسب و متنوع براستی می تواند نقش بسزایی در روحیه ی ورزشکاران و پیشرفت ورزشی داشته باشد. این گفته تا حدی درست می باشد که متخصصان علم ورزش، اولین گام ورزش کردن را انتخاب و خرید لباس ورزشی مناسب عنوان کرده اند.

 

لباس ورزشی

 

 

لباس ورزشی جیمور Gmore Wear

لباس ورزشی gmore از جنس ۱۰۰% پلی استر براش با تکنولوژی ایر درای میباشد, دارای قابلیت تنفس بیشتر بوده و نازک تر میباشد. به خاطر خشک و خنک نگه داشتن بدن افراد از طرفداران زیادی در بین ورزشکاران برخوردار است.

بر روی لباس های Gmore یک شبکه توری قابل تنفس وجود دارد که این شبکه توری باعث میشود گرما و حرارت به سرعت از بدن ورزشکار خارج شود.

جیمور, یک برند ایرانی است که با نیرو های خبره و حرفه ای توانسته است با استفاده از پارچه های با کیفیت و تلاش و کوشش فراوان محصولاتی با کیفیت تولید کند.

این محصولات از نظر کیفی بسیار فوق العاده بوده و میتوان گفت که با برند های معتبر و معروف, همچون: نایک و آدیداس رقابت میکنند.

 

برای اطلاع از قیمت عمده لباس ورزشی منیریه با مشاورین فروش عمده منیریه تماس حاصل فرمایید.

 

لباس ورزشی اتم

12345...5859مجموع 1180 محصول
12345...5859مجموع 1180 محصول
10 / 10
از 6 کاربر
ارسال نظر
میترا جعفری : پیشنهاد
4 0
با تشکر از شرکت تولیدی آراد اسپرت کیفیتتون خیلی عالیه فقط خواهشا جواب تلفن هامونو رو زودتر بدید. می دونیم سرتون شلوغه ممنون
مدیریت : پاسخ
5 0
با سلام ممنون از لطفتون چشم حتما
مهراد : تشکر
0 0
سلام این محصولات شما فوق العاده هستن دمتون گرم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام مرسی از شما بابت خریدتون از مجموعه ی آراد اسپرت
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :