شلوار لگ

تماس با ما

شلوار لگ ورزشی امروزه بسیار مورد توجه ورزشکاران و جوانانی که می خواهم اندامی متناسب داشته باشند قرار گرفته است. لگ ورزشی زنانه و مردانه به دلیل حالت گن و چسبندگی بالا به بدن بسیار مورد استقبال طرفداران ورزش قرار گرفته است. آقایان و خانم ها با لگ ورزشی بازدهی بهتری را در هنگام ورزشی خواهد داشت.

لگ ورزشی زنانه

فروش عمده لگ ورزشی زنانه:

فروش عمده لگ ورزشی زنانه با توجه به متقاضیان زیادی که دارد اولین گزینه برای خرید فروشگاه ها و خرید بانوان به شمار می رود. برای اینکه بتوان اندام ایده آل و حرفه ای را موازی با ورزش های تناسب اندام را دنبال کرد باید لباس ورزشی مناسب آن رشته را در زمان ورزش و زمان استراحت بر تن کرد. شلوار لگ ورزشی شلواری است با درصد کش بالای ۳۰ درصد و برخورداری از مواد پارچه ای هماهنگ با پوست بدن که در طولانی مدت باعث می شود بدن ورزشگاه خشک و خنک بماند و مانع از وجود قارچ و رطوبت در طولانی مدت گردد.

فورش عمده لگ ورزشی زنانه

خرید انواع لگ ورزشی:

لگ ورزشی مردانه و لگ ورزشی زنانه برای ورزشکاران مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد مانند ورزشکاران دوچرخه سواری ، دو و میدانی، بدنسازی و فیتنس، فوتبالیست ها و غیره که هر کدام از نوع خاصی از شلوار لگ ورزشی را مورد استفاده قرار می دهند. شلوار لگ ورزشی به همراه تاپ ورزشی برای زنان و تیشرت ورزشی برای مردان میتواند لباس ورزشی ایده آلی برای انتخاب ورزشکاران و حضور در میادین مختلف ورزشی باشد. استفاده از بهترین نوع پارچه و نگاهی عمیق و اساسی به طراحی و دوخت میتوانند نکاتی مهم و اساسی برای تولید محصولی متفاوت در نوع خود بینظیر باشد.

لگ ورزشی زنانه

لگ ورزشی زنانه غواصی

لگ ورزشی زنانه غواصی به پارچه این لگ گفته می شود که یکی از پرطرفدارترین نوع پارچه های لگی در میان کلیه ی پارچه های موجود برای لگ های ورزشی زنانه به شمار می رود. لگ های ورزشی زنانه باید چند ویژگی منحصر بفرد را داشته باشد.

  • لطافت
  • دوخت محکم
  • کشسانی قابل قبول
  • چسبندگی قابل قبول

لگ ورزشی زنانه غواصی

 استعلام قیمت عمده انواع لگ ورزشی مردانه و زنانه:  09190396409

لگ ورزشی زنانه لاکرا

لگ ورزشی زنانه لاکرا می تواند به بهترین شکل درخواست شما از یک لگ ورزشی زنانه را پاسخگوست. لاکرا نوعی نخ با متریال کشسانی می باشد که نهایت کشسانی در پارچه را می توان با استفاده از نخ لاکرا را در نظر گرفت.

اگر به دنبال کشسانی بالا در لگ ورزشی زنانه هستید می توانید از انواع لگ های ورزشی زنانه لاکرا استفاده کنید.

 

لگ ورزشی زنانه لاکرا

لگ ورزشی زنانه کمرگن

لگ ورزشی کمرگن به لگ هایی گفنه می شود که کمر آنها بین 10 تا 25 سانت در نظر گرفته می شود. لگ های کمر پهن یا کمرگن می تواند احساس بهتری را به خانم های ورزشکار بدهد و چون قسمت شکم و پهلو را به صورت کامل پوشش می دهد می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

لگ ورزشی زنانه کمرگن

لگ ورزشی زنانه ارزان

خانم های که به دنبال لگ ورزشی زنانه ارزان هستند یا پوست آنها برایشان اهمیتی ندارد یا نمی دانند که هزینه های ماهیانه خود را باید صرف چه اقلامی کنند که هم ضروری باشد و هم به سلامتی آنها کمک کند. بدست آوردن سلامتی فقط با خوردن مواد غذایی مفید و مقوی بدست نمیاد. نوع پوشش شما و توجه به متریال شما می تواند به سلامت پوست و تعرق شما کمک بسیار بالایی کند.

لگ ورزشی زنانه ارزان

لگ ورزشی زنانه براق

لگ ورزشی زنانه براق یا شاین به تازگی مورد استقبال زنان قرار گرفته است. لگ شاین اتم علاوه بر کشسانی دارای براقیت مورد تایید خانم ها می باشد که از دو مدل پارچه لاکرا و چرمی تولید شده است.

 

لگ ورزشی زنانه براق

لگ ورزشی زنانه سایز بزرگ

خیلی از خانم ها لگ ورزشی زنانه سایز بزرگ می تواند برایشان کاربرد داشته باشد چون علاوه بر وزن بالا در قسمت پایین تنه حجم نسبتا بالایی را در پاهایشان می بینند و جالب اینجاست که بسیاری از برندهای معروف تمرکز خود را بر روی افراد پلاس سایز گذاشته اند. چرا که با افزایش غذاهای پر کالری جمعیت کشورها به سمت اضافه وزن پیش می رود.

 

لگ ورزشی زنانه سایز بزرگ

جدیدترین لگ ورزشی زنانه

برای مشاهده جدیدترین لگ ورزشی زنانه می تواند در کادر پایین محصولات بروز را مشاهده کنید. انواع مدل های لگ ورزشی زنانه به همراه ست های متنوع را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

خرید سریع و آسان لگ ورزشی زنانه با بیش از 50 مدل تنوع انواع لگ

 

 

جدیدترین لگ ورزشی زنانه

لگ ورزشی زنانه حرفه ای

لگ ورزشی زنانه حرفه ای به لگی گفته می شود که به صورت تخصصی برای ورزشهای تخصصی با کشسانی مشخص و آپشن های مشخص تولید می شود می توان برای ورزش های حرفه ای استفاده کرد.

 

لگ ورزشی زنانه حرفه ای

تاپ و لگ ورزشی زنانه

تاپ و لگ ورزشی زنانه همانطور که در مطلب قبل به آن اشاره کردیم جزء بسیار مهم هر فروشگاه و هر کمد لباسی می باشد که خانم ها بسیار به این مدل البسه ورزشی نیاز دارند و همین امر باعث می شود بسیاری از فروشگاه های ورزشی بهترین گزینه را برای خرید تاپ و لگ ورزشی زنانه در اولولیت قرار دهند.

 

تاپ و لگ ورزشی زنانه

قیمت لگ ورزشی زنانه

قیمت لگ ورزشی زنانه با توجه به نوع پارچه و توجه به جزئیات لگ می تواند متغیر باشد. برای اطلاع از قیمت لگ به صورت عمده می توانید با کارشناسان در ارتباط باشید و برای خرید به صورت تکی می توانید از لینک بالا وارد دنیای لگ های ورزشی شوید.

 

قیمت لگ ورزشی زنانه

ست نیم تنه و لگ ورزشی

ست نیم تنه لگ ورزشی زنانه یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین محصولات زنانه ورزشی به شمارمیرود. برای اینکه خانم های بتوانند در باشگاه به صورت آزادانه تمرین کنند و لذت تمرین با بازدهی بالا را تجربه کنند می بایست از نیم تنه لگ ورزشی استفاده کنند که معمولا برای خانم هایی که از نظر تناسب اندام، اندام بهتری دارند می تواند بهتر باشد اما آراد اسپرت در همین راستا اقدام به تولید نیم تنه لگ های سایز بزرگ نیز کرده است.

ست نیم تنه و لگ ورزشی زنانه

مدل های لگ ورزشی زنانه

 

مدل های لگ ورزشی زنانه 

 

  لگ ورزشی زنانه کوتاه

تعدادی از خانم ها به لگ ورزشی زنانه کوتاه تر از حد معمولی نیاز دارند. آنها در واقع نمی خواهند پایین لگ آنها تا مچ پایین بیایند و می خواهند پایین لگ را بین ساق های خود حس کنند. لگ های ورزشی زنانه به پنج صورت از نظر قد می تواند تولید شود.

  • لگ ورزشی زنانه
  • لگ ورزشی زنانه کوتاه
  • شلوارک مدل گن تا زانو
  • شلوارک کمر گن تا وسط ران
  • شلوارک کوتاه کمر گن که تا یک سوم ران پا ارتفاع دارد

لگ ورزشی زنانه کوتاه

لگ ورزشی زنانه ضد سلولیت

لگ های آنتی سلولیت یا لگ ورزشی زنانه ضد سلولیت یک اصطلاح برای انواع پارجه لگ های ورزشی به شما می رود. می توان ازین پارچه ها برای استفاده از انواع لگ های ورزشی زنانه استفاده کرد. کشسانی بالا و لطافت قابل قبول از دیگر از دیگر مزیت های این پارچه به شمار می رود.

 

لگ ورزشی زنانه ضد سلولیت

خرید لگ ورزشی زنانه عمده

برای خرید لگ ورزشی زنانه عمده می توانید با مشاورین فروش در ارتباط باشید و با توجه به نیاز شما و منطقه ای که در آن فروش انجام می دهید محصولاتی را به شما معرفی می کنند که بتوانید بهترین فروش را تجربه کنید. قبل از خرید هر محصولی مشاوره کنید. مشاوره در هر ضمینه ای با متخصص اون رشته امکان پذیر هست.

02128429034 پاسخگویی 24 ساعته

لگ ورزشی زنانه عمده

 

لگ ورزشی زنانه توری

استفاده از توری در لگ ورزشی زنانه می تواند جذاب و متفوات باشد. به همین دلیل محصولاتی متنوع در لاین لگ ورزشی زنانه توری می تواند بسیار جذابتر از لگ های دیگر برای خانم ها باشد.

 

لگ ورزشی زنانه توری

 

لگ ورزشی زنانه سفید

لگ ورزشی زنانه سفید هم به نوبه ی خود جذابت های بیشماری دارد چون رنگ سفید اولین رنگ خنثی جذاب برای تمامی محصولات به شمار می رود و رنگی غیرتکراری و منحصر بفرد می باشد می توان با لگ ورزشی زنانه سفید ست های جذابی را در باشگاه تجربه کنید.

البته به شرطی که سریع کثیفش نکنید!

 

لگ ورزشی زناه سفید

 

لگ ورزشی زنانه طرح چرم

 

 

لگ ورزشی زنانه طرح چرم

 

خرید مستقیم انواع لگ زنانه


قیمت شلوار لگ ورزشی مردانه

قیمت شلوار لگ ورزشی

قیمت شلوار لگ ورزشی در فروشگاه ها و مغازه های مختلف با توجه به موقعیت مکانی آنها و نوع فروش محصولات متفاوت است. اما انواع شلوار لگ ورزشی که مورد نظر است شرکت آراد اسپرت می باشد و در تولید انواع آنها یکی از بهترین ها در ایران است با به کارگیری از به روزترین اطلاعات مدلینگ و استفاده از بهترین نوع پارچه قیمتی رقابتی و بسیار مناسب می باشد.

برای دریافت نمایندگی در سراسر ایران می توانید با شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار کرده و با مشاورین فروش این مجموعه برای خرید موفق و در نهایت فروش موفق که با ارتباط دو طرفه و همیشگی تولید کننده و خریدار عمده همراه است صورت می پذیرد.

 

فروش عمده لگ ورزشی مردانه

همچنین برای فروش عمده لگ ورزشی مردانه می توانید با شماره های زیر درارتباط باشید

لگ ورزشی مردانه

 

 

1234مجموع 74 محصول
1234مجموع 74 محصول
9 / 10
از 4 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :